Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
01

Peeling, masaż i maska na ciało na bazie mleka i miodu oraz odżywczy zabieg na twarz. Miodowy Peeling wygładza i likwiduje szorstkość skóry. Masaż na bazie miodu i wosku pszczelego dodatkowo poprawia krążenie i natłuszcza skórę.

02

Delikatny peeling ciała z włóknami loofa, proteiny z migdałów oraz olej z jojoba doskonale złuszczają naskórek. Masaż ciała na miodowo-migdałowym balsami z dodatkiem wosku pszczelego jest prawdziwą kojącą kąpielą.

03

Luksusowy peeling ciała o zniewalającym zapachu oraz wyjątkowe doznania podczas masażu ciepłym olejem to bogactwo składników i aromatów (mirra, kadzidło). W trakcie relaksu wykonujemy zabieg nawilżająco-dotleniający na twarz ze spiruliną, wit.C i kwasem hialuronowym.

04

Wodny peeling ciała z kryształkami soli morskiej połączony z odżywczą mocą roślinnych olejków oraz seans w kapsule Spa Jet 3G, która oferuje saunę parową, na podczerwień, jak i koloroterapię, aromaterapię, masaż wibracyjny, masaże wodne, mgiełkę wodną oraz bicze wodne tylnej części ciała.

05

Peeling ciała słodko-słony, relaksujący masaż z elementami masażu lomi lomi oraz ciepłymi stemplami wypełnionymi piaskiem. Nie zapominając o pielęgnacji twarzy wykonujemy zabieg odżywczo-łagodzący z olejem z ogórecznika zamkniętym w mikrokapsułkach.

06

Wodny peeling ciała łączony z seansem w kapsule Spa Jet 3G z hydromasażem wodnym z prysznicami Vichy i sauną parową lub na podczerwień oraz Illumination Radiance Facial Treatment – zabieg na twarz.

07

Wodny peeling ciała łączony z seansem w kapsule Spa Jet 3G z hydromasażem wodnym z prysznicami Vichy i sauną parową lub na podczerwień oraz Espresso Hydra – Toning For Man – zabieg na twarz.

Gwarancja sterylności
W dobie powszechnego zagrożenia zakażeniem grzybicą, wirusem żółtaczki, gruźlicą czy też HIV, salon Manila zapewnia swoim klientom pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z oferowanych zabiegów. Salon stosuje szeroką gamę materiałów jednorazowego użytku. Wszystkie narzędzia wielorazowego użytku przechodzą program dezynfekcji oraz sterylizacji w autoklawie klasy S (sterylizacja parowa) i myjce ultradźwiękowej. Zachowanie wysokich standardów higieny jest podstawą naszej pracy.
najważniejsze linki
Zrób prezent bliskiej osobie
Lokalizacja

Manila Day Spa by Thalgo
65-050 Zielona Góra —
ul. Kazimierza Wielkiego 8/1
+48 695 874 768

Manila Body Piercing & Makijaż Permanentny
65-050 Zielona Góra — 
Plac Bohaterów 1
+48 692 197 976

obserwuj nas

zapisz się do newslettera!

Zostań subskrybentem naszego newslettera. bądź na bieżąco!