Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
01

Peeling, masaż i maska na ciało na bazie mleka i miodu oraz odżywczy zabieg na twarz. Miodowy Peeling wygładza i likwiduje szorstkość skóry. Masaż na bazie miodu i wosku pszczelego dodatkowo poprawia krążenie i natłuszcza skórę.

02

Relaksacyjno-energetyzujący rytuał z kryształami górskimi. Cudowny peeling z różowym piaskiem z wysp Bahama i masaż z wykorzystaniem kryształów górskich o wszechstronnym działaniu pomaga przywrócić utraconą równowagę wewnętrzną.

03

Delikatny peeling ciała z włóknami loofa, proteiny z migdałów oraz olej z jojoba doskonale złuszczają naskórek. Masaż ciała na miodowo-migdałowym balsami z dodatkiem wosku pszczelego jest prawdziwą kojącą kąpielą.

04

Luksusowy peeling ciała o zniewalającym zapachu oraz wyjątkowe doznania podczas masażu ciepłym olejem to bogactwo składników i aromatów (mirra, kadzidło). W trakcie relaksu wykonujemy zabieg nawilżająco-dotleniający na twarz ze spiruliną, wit.C i kwasem hialuronowym.

05

Zabieg z kwasem ferulowym i 20% witaminą C. Idealny przed wielkim wyjściem. Doskonale odmładza i rozświetla z natychmiastowym efektem liftingu. Kwas ferulowy stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny oraz rozjaśnia przebarwienia.

06

Innowacyjny zabieg, polegający na objętościowym podgrzewaniu skóry właściwej i tkanki podskórnej, stymulując fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu zwiększa się gęstość skóry i poprawia owal twarzy.

07

Rytuał łączy w sobie 7 technik masażu, w tym masażu kobido, skutecznie poprawiając wygląd skóry (61 składników morskich). Zabieg na twarz i ciało przyspiesza syntezę włókien podporowych skóry i kwasu hialuronowego.

08

Relaksujący masaż z elementami masażu lomi lomi oraz ciepłymi stemplami wypełnionymi piaskiem. Nie zapominając o pielęgnacji twarzy wykonujemy zabieg odżywczo-łągodzący z olejem z ogórecznika zamkniętym w mikrokapsułkach.

09

Złoty peeling cukrowy całego ciała z seansem w kapsule Spa Jet 3G z masażem wibracyjnym, koloroterapią oraz masażami wodnymi
(prysznice Vichy, bicze szkockie) oraz zabieg na twarz.

10

Czekoladowy Peeling całego ciała oraz czekoladowy pudding (maska) samorozgrzewający na ciało oraz zabieg na twarz.

Gwarancja sterylności
W dobie powszechnego zagrożenia zakażeniem grzybicą, wirusem żółtaczki, gruźlicą czy też HIV, salon Manila zapewnia swoim klientom pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z oferowanych zabiegów. Salon stosuje szeroką gamę materiałów jednorazowego użytku. Wszystkie narzędzia wielorazowego użytku przechodzą program dezynfekcji oraz sterylizacji w autoklawie klasy S (sterylizacja parowa) i myjce ultradźwiękowej. Zachowanie wysokich standardów higieny jest podstawą naszej pracy.
najważniejsze linki
Zrób prezent bliskiej osobie
Lokalizacja

Manila Day Spa by Thalgo
65-050 Zielona Góra —
ul. Kazimierza Wielkiego 8/1
+48 695 874 768

Manila Body Piercing & Makijaż Permanentny
65-050 Zielona Góra — 
Plac Bohaterów 1
+48 692 197 976

obserwuj nas

zapisz się do newslettera!

Zostań subskrybentem naszego newslettera. bądź na bieżąco!